Ergo Yatak

HAKKIMIZDA

Ergo Yatak 1991 yılından bugüne Türkiye'nin en eski yatak üreticilerinden biridir. Ergo patentiyle Türkiye'ye ergonomi kavramını kazandırmış ve ezberleri kökten bozmuştur. Çankırı / Korgun Organize Sanayi Bölgesinde 20.000 m2 lik modern ve hijyenik üretim tesisinde çeyrek asırlık tecrübe bilgi ve deneyimiyle yatak baza ve başlık üretmektedir.

Ergo, bugüne kadar milyonlarca yatak ve baza üretmiş, koşulsuz müşteri memnuniyeti bilinciyle kendini sürekli yenileyerek ahlaki pusulası hiç şaşmadan Türk yatak sanayisinin uyku kültürüne yön veren markası olmuştur. Ergo'da bizler; ürettiğimiz her yatakta müşterilerimizin ortalama 8 saat dinleneceği bilincine ulaşmış, yılların getirmiş olduğu ustalık deneyimimizi, en iyi hammaddeleri özenle seçerek, yüzlerce teknolojik materyalle birleştiriyoruz.

Yaşamınızın üçte birini; konforlu ve sağlıklı bir şekilde geçirmeniz için, gündüzümüzü gecenize katıyoruz. İşte bu yüzden bu katalogda sadece ürünlerimizle tanışmakla kalmayacak, uyku ürünleri sektörünü derinden etkilemiş ergonomi kültürünün izlerini de görmüş olacaksınız.

Misyonumuz
Ar-Ge faaliyetlerimizle; perakende ve otel müşterilerimizin farklı isteklerine uygun, daha sağlam, daha konforlu ve daha hijyenik ürünler üretmek, satış sonrasında da desteği ve iletişimi hiç kesmeden aynı kalitede hizmet vermek.

Vizyonumuz
Teknolojik alt yapımıza ve kalifiye personelimize sürekli yatırım yapmak, otel yataklarındaki liderliğimizi perakende kanalında da yakalamak ve daha çok son tüketiciye ulaşmak.

Kalite Politikamız
Dürüst ve kaliteli ürünler sunan tedarikçilerle çalışmak. Personelimizin sürekli gelişimini sağlamak. Sadece kaliteli ürünler yaratmanın günümüz ekonomik dünyasında yetmediğini özümseyip satış sonrası hizmette de her daim tüketicilerimizin yanında olmak.