Müşteri Yorumları

Büyükhanlı

Tuna Taner
Satınalma Müdürü

Hijyeni, sağlamlığı ve konforu bir arada sunan Ergo yataklarını yıllardır kullandığımızı bildirir. Sağlamış olduğunuz satış sonrası destek ve ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Rixos Ankara

Levent Suyolcuoğlu
Genel Müdür

Sayın Yetkili, tesisimizde kullandığımız Ergo yataklarından son derece memnun olduğumuzu bildirir, gerektiğinde her türlü teknik desteği sağladıklarından dolayı Ergo Yatak çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarız.

La Blanche Turgutreis Bodrum

Utku Şeki
Satınalma Müdürü

La Blanche otelimizde kullandığımız yataklarımızdan gerek sağlamlık gerek müşteri memnuniyeti açısından memnun olduğumuzu bildirir. Ergo Yatak ekibine teşekkürlerimizi sunarız.

Wyndham Ankara

Kemal Erdoğan
Yönetim Kurulu Başkanı

Wyndham Ankara otel olarak yıllardır kullandığımız Ergo yataklarından son derece memnun olduğumuzu bildirir. Müşterilerimize yarattığı konforlu uyku için teşekkür ederiz.

Delphin

Egemen Cömertoğlu
Yönetim Kurulu Başkanı

Sayın yetkili, yeni tesisimizde kullandığımız Ergo yatak ve konfor pedlerinden, zamanında teslimat ve ürün kalitesinden memnun olduğumuzu belirtir. Delphin olarak, Ergo ailesine teşekkür ederiz.

Pine Bay Resort

Hamit Şimşek
Satınalma Müdürü

Pıne Bay olarak Ergo yataklarını tercih ettik. Yıllardır kullandığımız Ergo yatakları hem sağlamlığı hemde sağladığı uyku kalitesiyle bizlerde büyük bir güven yaratmıştır. Yarattığınız kalite ve konfor için teşekkür ederiz.

IC Hotels

Ceyhun Akdemir
Satınalma Müdürü

Sayın Yetkili, konuklarımızın rahatlığını ve konforunu düşündüğümüz için tüm otellerimizde Ergo markalı ürünleri tercih ettik. Misafirlerimizden aldığımız olumlu yorumlar için Ergo Yatak ailesine teşekkür ederiz.

Swiss (Ankara)

Özlem Deniz
Finans Koordinatörü

Swiss Otel Ankara olarak yıllardır kullandığımız yataklarımızdan son derece memnun olduğumuzu bildirir, misafirlerimize sağladığı konforlu ve kaliteli uyku nedeniyle teşekkür ederiz.

Kordon Otel

Timur Gönülşen
Yönetim Kurulu Başkanı

Ergo yataklarının rahatlığı ve kalitesi kadar, ticaret hayatında gösterdikleri dürüstlük ve samimiyetten dolayı bütün Ergo ailesine teşekkür ederim.