Ergo Yatak

YATAKLAR

MOON

Tüm vücut profili ve uyku pozisyonlarına uyum sağlayan Moon yatak ile rahatlığın keyfine vararak uyumanız tasarlanmıştır. Ekstra kalın pedi ve içeriğinde bulundurduğu mikro paket yaylar sayesinde konforunuzu artırır ve derin uyku sürenizi uzatmaya olanak sağlar.

BLISS

Bliss yatak , vücudunuzun farklı ağırlıktaki uzuvlarının şeklini almasını sağlayan çift yay sistemi ve özel dolgu katmanları ile vücut kitle ağırlığının yatağa eşit oranda dağılmasını sağlamaktadır. Bu sayede omurganıza üst düzeyde ergonomik konfor sağlar.

EURO ROYAL

Sağlıklı ve ergonomik uykunun zindeliğiyle uyanmanız için Euro Royal'i sizler için tasarladık. Konfor artırıcı uyku pedi ile maksimum basınç dağılımı sağlarken paket yay sistemi ve kuştüyü sünger dolgusuyla kesintisiz bir uykuya zemin hazırlar.

FABEL

Vücut ağırlığını dengeleyerek; boyun, sırt, bel ve kalça bölgelerinizi destekleyen  açık hücreli visco elastik sünger katmanı, vücut kitlenizin yatağınız ile mükemmel uyum sağlamasına yardımcı olur. Bu sayede omurganıza üst düzey ergonomik konfor sağlar. 

VISCO DELUXE

450 gr /m2 yumuşacık kumaşı, ısıya duyarlı açık hücreli nefes alan visko katmanıyla  vücudunuzdaki tüm boşlukları doldurur. Basınç noktalarını rahatlatarak kesintisiz bir uyku ortamı sağlarken kan dolaşımına yardımcı olur.  Ergonominiz için tasarlanmış Visco Deluxe ile iyi uykular...

ORGANIC COTTON

Organic cotton yatakta kullanılan  pamuk kumaş ; genetik olarak modifiye edilmemiş bitkilerden böcek ilacı, kimyasal ilaç ve toksik maddeler kullanılmadan üretilen pamuklardan yapılmıştır. Ergo'nun sizin için tasarladığı Organic Cotton yatak, doğal olması ve rahat nefes alması ile cildiniz için çok daha sağlıklıdır. 

THERMO

Yatağın yüzeyinde kullanılan termal özellikli kumaş,  katmanlı yapısının oluşturduğu hava odaları ile vücudun ısı yalıtımını sağlar ve metabolizmanın uygun sıcaklıkta sabit kalmasına olanak tanır.  Hava geçirgenliği  çok daha yüksektir bu sayede vücudunuzun kuru ve konforlu kalmasına yardımcı olur.

MASTER

Ekstra rahatlık sağlayan ve birbirinden bağımsız çalışan paket yay sistemi; eşlerin dönüş hareketlerinden rahatsızlık duymalarını önler, kan akışını düzenler, kişiye özel konfor sağlar ve derin uyku sürecine geçişi hızlandırır. 

COZY THERMO

Ekonomik ve ergonomik olduğu kadar bir o kadarda konforlu bir uyku ortamı sağlayan Cozy Thermo yatağımız yoğun ilgi gören Thermo yatağımızın bonel yaylı versiyonu olarak tasarlanmıştır. 

PRESTIGE

Sağlıklı ve kaliteli bir uyku prensibiyle dizayn ettiğimiz Prestige yatak  yüksek yoğunluktaki sünger katmanlarıyla vücudun doğal omurga eğrisinin korunmasını sağlar. 

DAPHNE

Uyku konforunuzu arttıran Daphne yatak, özel tasarımıyla bedeninize gece boyunca ihtiyacı olan desteği vermektedir. Dinlenmiş ve zinde hissederek uyanmanıza yardımcı olan Daphne, çift taraflı kullanım özelliğine sahiptir. 

ERGO PLUS

Ergonomik olduğu kadar kaliteli ve güvenli bir uyku için de idealdir. Yüksek yoğunluklu süngerlerle güçlü omurga desteği sağlar. Çift tavlanmış yay sistemi sayesinde Ergo Plus yatak yıllara meydan okur ve ilk günkü formunu korur. Özel dolgu katmanlarıyla kesintisiz bir uyku çekmek isteyenler için özenle hazırlanmıştır.

COMFY

Sağlam iç konstrüksiyonu, gösterişli ve konforlu kapitone yüzeyi sayesinde beklentilerinizi karşılayacak özel bir tasarım. Boyun, sırt ve bel bölgelerinizdeki bütün kıvrımlara uyum sağlar, destekler ve optimum ergonomi sağlar. 

PLATINUM

Yorgun ve stresten arınmış bir güne uyanmak için Platinum yatak tam size göre.  Uyku konforunuzu maksimuma çıkartacak Platinum  ile güzel bir güne başlayacaksınız. Kapitone yüzündeki örme kumaşı ve özel dolgu malzemeleri zinde bir güne zemin hazırlar.

SARAY

Uyku hayat kalitemizi belirler, zinde uyanan insanların güne daha keyifli başladığı, strese ve yorgunluğa daha dayanıklı olduğu bilimsel olarak birçok araştırma ve gözlemle kanıtlanmış durumda. 

ATLANTİS

Atlantisin teninize uyumlu yapısı uykuya daha kolay geçiş yapmanıza, dinlenme sürenizi ise kaliteli bir hale getirmenize yardımcı olur. İçeriğinde kullanılan kuştüyü sünger katmanları beden şeklini kolayca almaya yardımcı olmaktadır. 

NATUREL

Kar beyazı yüksek hacimli kumaşı, sağlam iç konstrüksiyonu ve ergonomik yapısıyla Naturel yatak klasik uyku kültürüne alışmış bireyler için özenle tasarlanmıştır.

EURO NATURA

Sert yatak sevenler için özel olarak tasarladığımız Euro Natura yatağımız full takoz süngerle hem sertleştirilmiştir hem de dayanıklılığı artırılmıştır.

EURO GOLD

Klasik uyku konforunun ergonomi ile buluştuğu bir seçenek olarak dizayn edilen Euro Gold, sadeliğin ve rahatlığın üst düzeyde hissedildiği özel ve ekonomik bir seçenektir.

SUNSET

Kaliteli ergonomik bir uykunun ekonomik çözümlerinden biri olarak ürettiğimiz Sunset yatak çift taraflı kullanım imkanına sahiptir.

ERGOPEDIC BABY

Kız bebekler için pembe, erkek bebekler için mavi renkte iki ayrı  seçenek bulunmaktadır. Yatağın gövdesini oluşturan sünger yapı, bebeklerin yatış pozisyonu ve uyku alışkanlıklarına tam olarak uyum gösterir. Gelişimlerini ergonomik yapısıyla destekler ve sağlıkla büyümelerine yardımcı olur. Ürün yüksekliği 11 cm. olduğu için karyolalarda güvenle kullanabilirsiniz.

ERGOPEDIC POCKET SPRING

90x190 cm. ebatlarındaki tek kişilik yatağı, 32x32x98 cm. ölçülerinde, 160x200 cm. ebatlarındaki çift kişilik yatağı 32x32x168 cm. ölçülerinde bir yatak çantasına vakumlayarak sığdırdık.

EKO ROLLPACK

90x190 cm ebatlarındaki tek kişilik yatağı  35x35x98 cm. ölçülerinde, 160x200 cm. ebatlarındaki çift kişilik yatağı   35x35x170 cm. ölçülerinde bir yatak çantasına vakumlayarak sığdırdık.

KANGURU YATAK

Otel ve evlerde son dakika da gelen misafirler için pratik çözüm. Dikey olarak saklayabileceğiniz kanguru yatak hem az yer kaplar hem de tekerlekleri sayesinde kolaylıkla taşınabilmektedir. Üzerinde yer alan yatağı dilediğiniz Ergo serisinden seçebilir, misafirlerinize rahat ve konforlu bir uyku deneyimi yaşatabilirsiniz   

KATLANIR EK YATAK

Ek yatak ihtiyacınız için pratik ve konforlu bir çözüm arıyorsanız, Ergo katlanır ek yatak tam size göre. Pratikliği ile size daha çok yaşam alanı sağlayacaktır.