Ergo Yatak
ORGANIC COTTON

ORGANIC COTTON

Organic cotton yatakta kullanılan  pamuk kumaş ; genetik olarak modifiye edilmemiş bitkilerden böcek ilacı, kimyasal ilaç ve toksik maddeler kullanılmadan üretilen pamuklardan yapılmıştır. Ergo'nun sizin için tasarladığı Organic Cotton yatak, doğal olması ve rahat nefes alması ile cildiniz için çok daha sağlıklıdır. Yatağın içinde bulunan paket yay sisteminde ise yayların her biri birbirinden bağımsız çalışır.  Vücut basıncının yatağa eşit dağıtılmasına yardımcı olur ve vücudunuzun şeklini alır. Kapitonede kullanılan kuştüyü sünger yüksek esnekliğe sahip olup yumuşacık bir bir uyku ortamı sağlar.

Paket Yay Teknolojisi: Her biri birbirinden bağımsız çalışan  paket yaylar vücut kıvrımlarına mükemmel uyum sağlar. Omurganın doğal eğriliğini korur. Uyku esnasında eşlerin istemsiz dönüşlerinden rahatsız olmalarını engeller.

Çift Taraflı Kullanım: Çift yönlü kullanım sayesinde yatak yönünün çevrilmesi ile daha uzun ömürlü kullanım amaçlanır. Bu sayede kaliteli uykunun keyfini yıllarca sürersiniz.

Yatak Sertlik Derecesi : Yumuşak Sertlik Derecesi Sert
ORGANIC COTTON ORGANIC COTTON

TAMAMLAYICI ÜRÜNLER

DİĞER ÜRÜNLER